Lubicie dobrą rozrywkę? Ale nie przepadacie za lekcjami historii?

Co powiecie na musicalową historię Pepina Garbatego (769-811), syna Karola Wielkiego w zupełnie szalonej, pełnej efektów specjalnych i groteskowego poczucia humoru wersji?
Historia sama nie nadąża do dzisiaj nad jego losami. Ojcie Pepinac, król Franków już za czasów niemowlęcia swojego syna rozwiódł się ze swoją żoną i matką Pepina – Himiltrudą.  Ale czy na pewno? Niektórzy twierdzą, że rozwodu nie było, bo i ślubu nie było! Ale z pewnością Karol Wielki nie próżnował – wraz z narodzinami kolejnych dzieci i konkubinatów – Pepin coraz bardziej zaczyna się zastanawiać czy życie na dworze jest dla niego? A może czas na wariacką podróż?

 

Spektakl Pippin w Poznaniu

Teatr Muzyczny w Poznaniu przygotował dla Was w zupełnie nowej odsłonie popularny musical – Pippin czyli historia prawdziwa o poszukiwaniu szczęścia – który swój debiut miał nie gdzie indziej, jak na samym Broadwayu, gdzie został zagrany niemal 2000 razy!

Musical przeniesie Was w szalony świat – baśniowo-cyrkowy, czasem jarmarczny a czasem królewski! Całości towarzyszy świetna orkiestra Teatru, uznani artyści oraz intrygująca scenografia Mariusza Napierały, którą sam określa jako steampunkową.
Na scenie zobaczycie również kostiumy jakich nigdzie wcześniej nie widzieliście! Frywolne, ekspresjonistyczne, idealne dla akrobacji jakich doświadczycie na własnych oczach.

Pippin dostarczy Wam również solidnej dawki śmiechu. Tylko tutaj pojawi się monstrualna gęś o ponętnych nogach, ucięte ale wciąż gadające głowy, prześmieszne reakcje i błyskotliwa narracja, która płynnie przekazywana jest między bohaterami.

To nie tylko musical – to WIDOWISKO pełne akrobacji, efektów specjalnych i interakcji, na którym nie może Ciebie zabraknąć! Bilety na ToBilet już w sprzedaży!