W sprzedaży bilety na Letni Targ Ekologiczny w Poznaniu

Interesuje Cię ekologia, albo dopiero chcesz zacząć żyć w zgodzie ze światem? Nikomu nie musimy tłumaczyć jak w dzisiejszych czasach ważne jest dbanie o dom nas wszystkich – Ziemię. Nie wiesz od czego zacząć? Odwiedzając Letni Targ Ekologiczny masz szansę na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności, które ułatwią wprowadzenie pozytywnych – proekologicznych zmian w codziennym życiu. Przedstawimy różnorodne produkty i usługi w idei wparcia natury i ekologii.

Jakie atrakcje spotkasz na Letnim Targu Ekologicznym?

Wydarzenie będzie obfitowało w liczne „zielone“ atrakcje. Tu między innymi będziesz mieć okazję wziąć udział w eko warsztatach edukacyjnych i artystycznych. Dla fanów zdrowej rywalizacji mamy konkursy, zabawy i quizy związane z ochroną powietrza, elektromobilnością, retencją wody, segregacją odpadów, czy odnawialnymi źródłami energii.

Podczas wydarzenia odbędą się eko warsztaty edukacyjne i artystyczne, a także konkursy, zabawy i quizy związane z ochroną powietrza, elektromobilnością, retencją wody, segregacją odpadów czy odnawialnymi źródłami energii.

Znacie „sharing economy“? Na Letnim Targu Ekologicznym nie zabraknie szans na wymiany przeczytanymi już książkami, przesłuchanymi płytami i nienoszonymi ubraniami. Weź ze sobą zbędne rzeczy bo mogą się przydać komuś innemu.

Dla małych i dużych mamy też mały dreszczyk emocji – będzie można testowo przejechać się samochodami i hulajnogami elektycznymi.

Bilety na Letni Targ Ekologiczny 2020 dostępne na ToBilet.pl

Letni Targ Ekologiczny to wszystko związane z ochroną środowiska i zdrowym stylem życia zgromadzone w jednym miejscu i czasie! Targi odbędą się 29-30 sierpnia 2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Masz już swój bilet? Bilety Letni Targ Ekologiczny kupisz tutaj.