Na Wielkanoc podaruj emocje!

Chcesz obdarować bliskich wyjątkowym prezentem, ale brakuje Ci pomysłu? Szukasz niebanalnych rozwiązań, które można zrealizować w dowolnej chwili? Poznaj propozycje ToBiletu! Z myślą o drogich Ci osobach przygotowaliśmy szereg atrakcji, które na długo pozostają w pamięci. Obdarowana osoba sama decyduje, kiedy i na co wykorzysta podarowany przez Ciebie voucher! Do wyboru mamy całą gamę emocji radości, wzruszenia, endorfiny, adrenalina i co tylko sobie wymarzycie!

Jak kupić voucher na wielkanoc?

To prostsze niż myślisz!

  1. Wejdź TUTAJ i wybierz kwotę, którą chcesz przeznaczyć na prezent
  2. Podaj dane do mailowej wysyłki vouchera
  3. Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zakupu vouchera

Et voilà! Chwila moment i voucher trafi na wskazany przez Ciebie adres! Potem spodziewaj się już tylko wyrazów miłości i wdzięczności!

Na co możesz zamienić wielkanocny VOUCHER?

Osoba obdarowana VOUCHEREM TOBILET.PL ma do wyboru ponad 260 wydarzeń! W tym wszystkie dostępne na ToBilet.pl spektakle, koncerty, festiwale, targi, muzea, baseny, SPA, sauny...

Nie chcesz dawać ogólnego prezentu? Wybierz także osobny VOUCHER na atrakcje dla miłośników mocnych wrażeń: Farmę Adrenaliny, Symulator Lotów – Airbus A-320, a nawet Lot w Tunelu Aerodynamicznym!

 

VOUCHER TOBILET jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.

Chcesz, aby voucher był spersonalizowany? Żaden problem! Napisz do nas na [email protected]. Dodatkowe informacje znajdziesz też TUTAJ

 

Fajnie, że chcesz sprawić komuś radość? Pozwól nam być częścią tego planu!