Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych 2019

Wydarzenia

29.11-01.12.2019
Poznań
Międzynarodowe Targi Poznańskie
KUP BILET
Organizator: Grupa MTP

29 listopada - 1 grudnia 2019 roku obędzie się najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych co roku przyciąga tysiące osób, które lubią obcować ze sztuką, chcą skorzystać z bogatej listy warsztatów artystycznych oraz zakupić unikatowe prezenty i ozdoby świąteczne!

4 STREFY FESTIWALU:

ART & CRAFT

Gotowe przedmioty wykonane przez artystów oraz rzemieślników: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.

FASHION – BEZLIQ

Specjalna strefa dla młodych projektantów mody, którzy wcześniej uczestniczyli w Targach Mody Poznań, będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży.

MATERIALS

W tej strefie Festiwalu znajdą się artykuły do twórczości plastycznej, szycia, decupage, robótek ręcznych – najpotrzebniejsze akcesoria oraz półprodukty.

KALIGRAFIA

Po raz pierwszy na Festiwalu zagości strefa kaligrafii, a na niej Trzeci Festiwal Kaligrafii w Poznaniu! Będzie można podziwiać kaligraficzne dzieła sztuki, zobaczyć, do czego kaligrafię wykorzystuje się dziś, a także nauczyć się technik pięknego pisania.

Podczas zwyczajowego „Nocnego pisania”, będzie można spotkać najważniejszych polskich kaligrafów i przyglądać się im przy pracy – patrzeć, jak tworzą swoje kompozycje przy świetle lampek i świec.

CENY:

29.11.2019 15 zł / BEJ_N
30.11.2019 15 zł / BEJ_N
01.12.2019 15 zł / BEJ_N
 

KUP BILET