ITM INDUSTRY EUROPE 2020

Targi

02-05.06.2020
https://itm-europe.pl
Poznań
Międzynarodowe Targi Poznańskie
KUP BILET
Organizator: Grupa MTP
PRZEMYSŁ ERY CYFROWEJ

„Przemysł Ery Cyfrowej” – to hasło przewodnie kolejnej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE, która odbędzie się 2-5 czerwca 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. ITM INDUSTRY EUROPE to wiodące w kraju targi kompleksowo prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu zgodną z ideą Przemysłu 4.0. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Na szeroką ofertę czerwcowych targów składają się ekspozycje targów: ITM INDUSTRY EUROPE, MODERNLOG, 3D SOLUTIONS, SUBCONTRACTING I FOCAST. Poprzednia edycja tego największego spotkania przemysłu w tej części Europy to: 26 500 m2 powierzchni wystawienniczej, 10 pawilonów, 1000 wystawców z 26 państw, 18 573 zwiedzających profesjonalistów z branży przemysłowej.

ITM Industry Europe Targi Innowacji, Technologii i Maszyn to prezentacja innowacyjnych maszyn i technologii w ramach 5 salonów tematycznych: Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Welding (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych).

SUBCONTRACTING Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING - miejsce zawierania kontraktów na podwykonawstwo z zakresu przetwórstwa metali, tworzyw sztucznych i gumy oraz szeroko rozumianych usługi dla przemysłu. Kluczowym elementem targów są spotkania kooperacyjne Subcontracting ITM Meetings - rozmowy na linii kupiec-wykonawca.

MODERNLOG - Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu – ekspozycja w duchu idei logistyki 4.0 podzielona tematycznie na: magazyn przyszłości, nowoczesne systemy transportu, rozwiązania dla e-commerce i omnichannel, software/iot.

3D SOLUTIONS Najnowsze technologie druku przestrzennego, prezentacje drukarek 3D, wydruków, skanerów 3D, konsultacje i możliwość zapoznania się z technologią „na żywo”.

FOCAST – Forum odlewnicze to prezentacja potencjału polskiego i światowego odlewnictwa, w tym innowacyjnych technologii, maszyn i urządzeń.

Bilet wstępu zakupiony na powyższy blok targów upoważnia do wstępu na teren MTP i obejrzenie ekspozycji wszystkich odbywających się 2-5.06.2020 targów: ITM INDUSTRY EUROPE, SUBCONTRACTING, 3D SOLUTIONS, MODERNLOG, FOCAST.

STRONA WYDARZENIAKUP BILET