MOOD CONCEPT 2019

Targi

17-19.10.2019
https://www.moodconcept.pl
Warszawa
Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14
KUP BILET
Organizator: Grupa MTP

Jesienią w warszawskim centrum wystawienniczym EXPO XXI królować będzie oryginalne, kreatywne i odpowiedzialne wzornictwo. A to za sprawą MOOD CONCEPT 2019, którego druga edycja odbędzie się tu od 17 do 19 października. Formuła wydarzenia, podczas którego miłośnicy pięknych wnętrz znajdą oryginalne inspiracje wzornicze, została rozszerzona o nowe strefy tematyczne a prelekcje i dyskusje toczone na kilku scenach skupione będą wokół najbardziej aktualnych trendów.

 

Tematyka wydarzenia, które dotąd koncentrowało się na promocji oryginalnego wzornictwa w segmencie HOME, wzbogaciła się o ekspozycje związane z wnętrzami OFFICE i HOTEL. Częścią wspólną prezentującą rozwiązania dla wszystkich segmentów będzie strefa inteligentnych rozwiązań SMART oraz strefa ART.

 

Każdy z sektorów posiada odrębną dedykowaną przestrzeń oraz scenę, na której prezentowane będą najnowsze trendy, wyniki badań i doświadczeń oraz informacje dotyczące obowiązujących regulacji. Tutaj odbywać się będą warsztaty i spotkania z zaproszonymi gwiazdami, ekspertami i praktykami z Polski i zagranicy.

 

Bilety

Bilet jednorazowy    25 zł.

STRONA WYDARZENIAKUP BILET