Targi Ślubne Ona&On 2019

Targi

30.11-01.12.2019
https://onaon.targi.lublin.pl
Lublin
Targi Lublin ul. Dworcowa 11
KUP BILET
Organizator: Targi Lublin S.A.

Już po zaręczynach? Chcesz, by Twój ślub był idealny, ale nie wiesz jak to zrobić? Poszukujesz sukni, garnituru, obrączek i sali weselnej? A może stoisz przed wyborem zaproszeń, tortu lub atrakcji weselnych, które zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagających gościach?

Odwiedź Targi Ślubne ONA&ON 2019 i skorzystaj z ofert najlepszych specjalistów przygotowanych specjalnie na targi! Targi ONA&ON to wydarzenie skierowane do narzeczonych planujących ślub, ale także par szykujących się na bal karnawałowy oraz wszystkich, którzy chcieliby poznać trendy obowiązujące w nadchodzącym roku. Jest to kontynuacja odbywających się w Lublinie od szesnastu lat targów ślubnych poszerzonych o dział studniówkowy i karnawałowy.

W ciągu dwóch dni targów zwiedzający mogą sprawdzić i porównać oferty Wystawców. Znaleźć inspirację i skorzystać z bezcennej wiedzy najlepszych ekspertów z branży ślubnej i eventowej. W jednym miejscu znajdziemy zarówno salony z sukniami i garniturami, cukiernie, zespoły muzyczne, salony kosmetyczne, czy firmy jubilerskie i fotograficzne.

Ceny biletów
Bilet normalny 30.11 15 zł
Bilet normalny 01.12 15 zł
Bilet dla par 30.11 25 zł
Bilet dla par 01.12 25 zł
* Bilet ulgowy 30.11 8 zł
* Bilet ulgowy 01.12 8 zł
  * przysługuje dzieciom i młodzieży na podstawie ważnej legitymacji szkolnej.

STRONA WYDARZENIAKUP BILET